Domain Name Generator

Uzyskaj pomysły na nazwy domen dla swojej witryny w kilka sekund. Natychmiast sprawdź za darmo czy dostępna nazwa domenowa.

Jak używać generator domen?

Aby znaleźć idealną domenę, możesz wykonać trzy proste kroki!
  • Step 1. Wpisz słowo kluczowe w symbol zastępczy wyszukiwania nazwy domeny i naciśnij przycisk „Start”. PAMIĘTAJ, że wyszukiwarki oceniają strony internetowe wyżej, jeśli słowo kluczowe znajduje się w głównym adresie URL. Bądź więc bardzo selektywny w stosunku do nazwy domeny swojej witryny.
  • Step 2. Polski generator nazw znajdzie na liście sugestii nazwę domeny, zatem wybierz która pasuje do Twojej firmy i Ciebie osobiście.
  • Step 3. Sprawdź, czy wybrana domena jest dostępna. Nie marnuj czasu! Jesteś gotowy, aby zostać właścicielem idealnej nazwy domeny.
<b>Jak używać </b><b>generator domen</b><b>?</b>
<b>Jak to działa?</b>

Jak to działa?

Po naciśnięciu przycisku „Start” domain generator Kparser analizuje wszystkie słowa, frazy i kombinację słów, które zawierają wpisane słowo kluczowe. Aby rozwinąć listę sugestii, algorytm dodaje różne przedrostki i sufiksy do słowa kluczowego, użyj sugestii wyszukiwania Google, Youtube, Amazon i Ebay oraz generuje pomysły na nazwy domen z najpopularniejszymi TLD.

Użyj prostej i przejrzystej nazwy domeny

Wybierając domenę, upewnij się, że jest łatwa do zapamiętania, krótka i poprawnie odbierana przez ucho. Sprawdź to za pomocą prostego testu: poproś znajomych lub przyjaciół o wpisanie nazwy, którą usłyszeli. W przypadku innych osób pokaż to na papierze i poproś, aby je wypowiedzieli. Jeśli większość z nich ma trudności z „opanowaniem” wymyślonego przez siebie imienia, lepiej przemyśleć swoją decyzję. Zachowaj ostrożność przy wyborze – staraj się nie używać w nim słów, które są identyczne lub zbyt podobne do znaku towarowego innej firmy.
<b>Użyj prostej i przejrzystej nazwy domeny</b>
{
{
W rzeczywistości twierdzę, że przyszłością reklamy, niezależnie od technologii, będzie powiązanie każdej marki z jednym słowem. To jest jedno słowo. Jest to nowoczesny odpowiednik posiadania najlepszej strony na głównej ulicy, z tą różnicą, że chodzi o lokalizację. – Maurice Saatchi w wywiadzie dla www.ft.com
}
}
<b>Nazwa domeny i strategia SEO</b>

Nazwa domeny i strategia SEO

Nazwa domeny jest wizytówką firmy i pierwszą rzeczą, o której dowiadują się klienci. Musi więc spełniać kryteria uznania, przejrzystości i dawać wyobrażenie o tym, co robi firma biznesowa. Ważne jest, aby nazwa była dobrze rozpoznawalna. Jednocześnie powinna:
 • Być oryginalna, nietypowa.
 • Powoduje tylko pozytywne skojarzenia z konsumentem.
 • Nie tworzy nieodpowiednich skojarzeń.
 • Jest jasna, krótka i zrozumiała dla większości ludzi.
 • Odpowiada miejscu, czasowi i koncepcji.
Nie spiesz się i znajdź dobrą nazwę domeny. Myśl może cię uderzyć w dowolnym momencie. Użyj generatora nazw firm, aby uzyskać pomoc lub inspirację.

Jaka jest optymalna długość

Im krótsza, tym łatwiej ją zapamiętać. Ale możesz zapytać: co z American Airlines, Mercedes-Benz, Goldman Sachs, Harley-Davidson, Johnson & Johnson itp.? To świetne pytanie. Jednak tytuły stron internetowych niektórych firm pokazują, że rozumieją różnicę między regułami offline i online. Według statystyk najczęstsza długość nazw witryn w odniesieniu do rejestracji .com to około 10 znaków i tylko 2 słowa. Jednak najczęściej odwiedzane witryny mają krótką nazwę domeny i tylko od 6 do 10 znaków. Maksymalna liczba znaków, które można chcieć mieć na stronie internetowej, to 63. Jest to bardzo długi adres URL i nie jest zalecane używanie go w żadnych okolicznościach, ponieważ trudno jest nie tylko pamiętać, ale także czytać. Wystarczy użyć domain name check, który znajdzie tylko odpowiednie sugestie.
<b>Jaka jest optymalna długość</b>
<b>Definicja i struktura nazwy domeny</b>

Definicja i struktura nazwy domeny

Domena to nazwa strefy w systemie nazw domen (DNS) w Internecie. Może być przypisany do dowolnego kraju, organizacji lub do innych celów. Jego struktura odzwierciedla porządek stref w formie hierarchicznej. Odczytywany jest od lewej do prawej, od domen niższego do najwyższego poziomu. Elementem root całego systemu jest kropka dot (.). Po prawej i lewej stronie od kropki są domeny pierwszego poziomu, geograficzne jak us lub ogólnego przeznaczenia jak .com. Potem przychodzi domena drugiego poziomu, trzeci poziom itp. Prawidłowa kolejność numeracji poziomów jest następująca:
   1. .(dot) – poziom zerowy.
   2. .com to pierwszy poziom, zwany także najwyższym poziomem lub strefą.
   3. kparser.com – drugi poziom.
   4. app.kparser.com – trzeci poziom.
Zasadniczo nasz generator losowych nazw domen pomaga zbierać pomysły na nazwy witryn internetowych drugiego poziomu. Preferowane jest używanie .com, ponieważ jest to najbardziej znane rozszerzenie nazwy domeny na świecie.

# 1 strategia generowania sugestii dotyczących nazw domen

Jak wspomniano powyżej, wyszukiwarki preferują witryny zawierające określone słowa kluczowe w adresach URL. Jeśli podstawą badań i promocji witryny jest SEO, musisz wybrać najbardziej odpowiednią domenę dla wybranego słowa kluczowego. Aby to zrobić, wklej słowo kluczowe do wyszukiwania Kparser, a otrzymasz listę sugestii. Wybierz nazwę na podstawie „objętości” słowa kluczowego, którego potrzebujesz. W razie potrzeby wykonaj dodatkowe badania, nie podejmuj szybko decyzji.
<b># 1 strategia generowania sugestii dotyczących nazw domen</b>
<b># 2 strategia generowania pomysłów na nazwy domen</b>

# 2 strategia generowania pomysłów na nazwy domen

In case you would like a unique and original brand name which does not match existing keywords, apply the second strategy. Select any word that you associate your website with, paste it into Kparser domain name finder and just wait a few minutes. Very soon you will receive domain list suitable for the chosen keyword. Just do not forget that it should not be too long or confusing for users. Appeal to common knowledge or interests.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)

Loading...